
Basis arrangement 3u
Het complete sauna-complex 3 uur lang exclusief voor jullie twee.
B-Relaxed Hasselt
B-Relaxed ligt in Kiewit, op een steenworp van het centrum van Hasselt. Je huurt er geen losse cabine, maar het volledige wellnesscomplex — geen andere gasten, geen wachtrij, alleen jullie twee.
Hasselt staat bekend als hoofdstad van de smaak, maar na het winkelen in de Demerstraat of een jenevertje op de Grote Markt wil je vooral ontspannen. Daarvoor hoef je de stad niet uit: in een paar minuten ruil je de drukte van het centrum voor een privésauna waar de telefoon gerust uit mag.
Authentieke opgietsauna voor een diepe ontspanning.
Zachte warmtetherapie die spieren losweekt.
Op aangename 31°C — heerlijk om in te dobberen.
Bruisende jacuzzi op 37°C, perfecte temperatuur.
Comfortabele lounge om tot rust te komen.
Frisse lucht happen na een sessie sauna.
Vanaf €220 voor 2 personen

Het complete sauna-complex 3 uur lang exclusief voor jullie twee.

Onze klassieker: 3u wellness met een flesje cava en party snacks.

3u sauna met een uitgebreid assortiment koude en warme hapjes.
Kiewitstraat 232, 3500 Hasselt — vlot via de N74, met gratis parking voor de deur.
Kiewitstraat 232, 3500 Hasselt
“Vriendelijk, gastvrij, altijd heel dik in orde. Lekkere hapjes! Mooi vernieuwd. Zeker 5 sterren waard. Een echte aanrader!”
“Zeer discrete ontvangst en vriendelijke mensen, Marleen heeft ons geholpen, alles zo netjes proper (voor mij heel belangrijk!) maar ook wat een mooie sauna. Wat zijn die mensen uit Limburg toch vriendelijke we zijn namelijk helemaal uit Antwerpen gekomen…”
“Heel proper,ruim en mooi. Supervriendelijke ontvangst en probeer zeker de spaghetti,heerlijk!”
“Nog niet eens de kans om even na te denken en dan te betalen of ge krijgt al telefoon dat ge MOET betalen.. Nul professioneel.. Gelukkig heb ik mijn buikgevoel gevolgt... No go 👎👎”
Boek online of bel ons op 0495 28 31 65.